• Адреса: Івано-Франківська обл., м.Болехів, вул.Замкова,14

  • Контакти: 099 341 45 55
    plhc@ukr.net

Запрошуємо на навчання у 8-й та  9-й клас

Запрошуємо на навчання у 8-й та 9-й клас

  • 8-04-2021, 11:56
  • Новини
Шановні жителі Болехівщини!
Інформуємо Вас  про важливі зміни у  нашому навчальному закладі. 

        Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму, починаючи з 2021 р., співпрацює з Івано-Франківським фізико-технічним ліцеєм-інтернатом Івано-Франківської обласної ради. Ліцей є закладом середньої освіти обласного підпорядкування. У ньому навчаються здібні до точних наук діти з усіх міст та населених пунктів нашої області. Ліцей дає загальну середню освіту, забезпечує поглиблені знання з фізики, математики та інформатики. Ліцей входить в структуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти  газу. 
         З 2021 року ліцей відкрив відділення 8-их та 9 класів у місті Болехові. Відділення функціонує на матеріально-навчальній базі нашого Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму. У болехівських ліцейних класах проводиться поглиблене вивчення математики та української мови.  
     Поглиблені знання з математики та української мови дадуть можливість  ліцеїстам після 9-го класу легко вступити на навчання у Прикарпатський фаховий коледж лісового господарства та туризму або продовжити навчання у старших класах фізико-технічного ліцею-інтернату в Івано-Франківську. 
      Для того, щоб стати студентом коледжу, ліцеїстам потрібно скласти іспити з української мови та математики, а для зарахування в 10 клас Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату – з математики й фізики. Восьмикласники мають можливість перейти до 9 класу в м. Івано-Франківськ без вступних іспитів.
          Сподіваємося, що нові зміни сприятимуть розширенню можливостей для наших дітей, додадуть мотивації для навчання!

 Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат 
оголошує набір учнів на 2021/22 н.р.  для навчання у 8-ому та  9-ому класах,  
які працюють на базі Прикарпатського фахового 
коледжу лісового господарства та туризму
 
Івано-Франківський фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради – заклад середньої освіти обласного підпорядкування.  Ліцей здійснює навчання та виховання здібних до точних наук дітей з усіх районів та міст  Івано-Франківської області . 
На базі Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму у місті Болехові функціонує ліцейне відділення у складі 8-их та 9-их класів.  У цих класах проводиться поглиблене вивчення математики та української мови. 
Зарахування на навчання проводиться на конкурсній основі. Вступники здають письмові вступні випробування з математики та української мови. 
  Вступники подають  до приймальної комісії ліцею наступні документи
1. Заяву встановленого зразка.                                                                                       
2. Копію паспорта або свідоцтва про народження.
3. Документ про місце проживання.
4. Грамоти та дипломи, які підтверджують особливі навчальні досягнення. 
     Подають тільки переможці олімпіад 2019/20 н.р.
5. Документ про право на соціальні пільги. Подають діти-сироти, 
     діти учасників АТО та чорнобильці.
 
Документи будуть прийматися з 14 травня до 15 червня 2021 р. /17-00 год/
Прийом документів проводиться через Інтернет, круглодобово, на Сайті ліцею  http://ftl.if.ua/index.php/abituriientu/.    Розділ “Приймальна комісія”.
Заява вступника /пункт 1/ подається шляхом заповнення відповідної анкети-заяви на Сайті. Документи, передбачені пунктами №2, №3, №4, №5 подаються надсиланням сканкопії або оцифрованого фото відповідних оригіналів.
Заповнити заяву та подати документи для вступу можна також у приміщенні Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, м. Болехів, вул. Замкова, 14,  корпус 1, каб. 22, тел. 099-341-45-55 
 
Призери та учасники обласних олімпіад 2019/20 н.р., переможці  районних олімпіад з усіх  дисциплін   зараховуються без екзаменів. Призери районних олімпіад, діти-сироти, діти учасників АТО/ООС, чорнобильці мають пільги при зарахуванні.
Детально з Правилами зарахування на навчання в Івано-Франківський фізико-технічний ліцей у 2021 році можна ознайомитися на офіційному Сайті  ліцею  http://ftl.if.ua/. Розділ  “Приймальна комісія”.
Додаткову інформацію можна одержати  щоденно, з понеділка до п’ятниці, з 10-00 год. до 16- 00 год. за адресою:
м. Болехів, вул. Замкова, 14, Коледж лісового господарства та туризму, корпус 1, каб 22. Тел. 099-341-45-55.
м. Івано-Франківськ, вул. Тополина, 6, Фізико-технічний ліцей, каб. 25, 3-ій поверх.  Тел. 55-46-91 або 55-47-36.
 
                                                                                                                                                      Адміністрація 
 

 

Фотографії до матеріалу