• Адреса: Івано-Франківська обл., м.Болехів, вул.Замкова,14

  • Контакти: 099 341 45 55
    plhc@ukr.net

Зустріч з офіцерами 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

Зустріч з офіцерами 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

  • Вчора, 16:12
  • Новини
У коледжі відбулася  зустріч студентів з офіцерами 50 полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.
Захід мав не лише профорієнтаційний, а й виразний патріотичний характер, спрямований на формування національної свідомості та поваги до захисників України. 
Під час заходу офіцери розповіли про завдання Національної гвардії України, умови проходження служби, можливості навчання, кар’єрного зростання та соціальні гарантії. 
Зустріч, що відбулася під час заняття з предмета «Захист України», мала особливе символічне й пізнавальне значення, оскільки студенти змогли поєднати теоретичні знання з практичним досвідом та безпосереднім спілкуванням із військовослужбовцями.
Важливим елементом зустрічі стала практична демонстрація надання першої медичної допомоги, яку офіцери проводили з використанням навчального обладнання та матеріалів коледжу. Було продемонстровано алгоритми дій у разі поранень, зупинки кровотечі та надання першої допомоги, що засвідчило належний рівень матеріально-технічного забезпечення коледжу  та його практичну спрямованість. 
Окрему увагу офіцери приділили використанню безпілотних літальних апаратів (дронів) у сучасних умовах. Вони наголосили на зростаючій ролі дронів у забезпеченні обороноздатності держави та підкреслили, що сучасна молода людина має володіти навичками користування дронами, адже це є важливою складовою як військової підготовки, так і цивільних професій. 
Патріотична складова зустрічі проявилася у щирих розповідях офіцерів про службу, відповідальність, вірність присязі та любов до України. Таке живе спілкування стало для студентів потужним мотиватором, сприяло вихованню громадянської позиції, почуття гордості за українських захисників та усвідомлення особистої відповідальності за майбутнє держави. 
Зустріч пройшла в теплій, відкритій атмосфері та залишила глибоке враження у студентів, поєднавши професійну орієнтацію з важливими цінностями патріотизму й служіння Україні.

Фотографії до матеріалу