• Адреса: Івано-Франківська обл., м.Болехів, вул.Замкова,14

  • Контакти: 099 341 45 55
    plhc@ukr.net

Дводенний  інтенсив тренінг.

Дводенний інтенсив тренінг.

  • 5-06-2023, 16:03
  • Новини
25-26 травня 2023 р викладач туристичних дисциплін Горбова М.Я взяла участь у дводенному інтенсив тренінгу, який проводився для того, щоб краще засвоїти нову важливу інформацію, та набути необхідні практичні заняття.Метою семінару «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності», який відбувся у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 25-26 травня. У межах проєкту «ЄС Еразмус+», напрям ім. Жана Моне за проєктом 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/«Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine» дбати, аби учасники – як освітяни, так і фахівці-практики туристичної галузі – отримували потрібні прикладні навички та компетентності.
Тож другий день роботи тренінгу розпочався з виступу доцентки кафедри генетики та рослинних ресурсів ЗНУ, учасниці проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Олени Бойкої на тему «Європейська стратегія сталого туризму-2021 та дотичні резолюції». На онлайн-заході дізналася про стратегічні напрямки розвитку туристичної галузі в різних країнах Європи. Ознайомилася з конкретними кейсами, обговорили переваги та недоліки різних підходів до розвитку туризму, а також – його правове регулювання на європейському рівні. Зокрема, йшлося про можливе туристичне майбутнє України та питання, вирішення яких у цьому контексті потребує особливої уваги.
Професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, учасниця проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Лариса Безкоровайна висвітлила таку тему, як «Досвід розробки й апробації креативних туристичних бізнес-моделей слухачів курсу “Erasmus+ JMM DIRUT”». Цей навчальний курс – важлива частина реалізації міжнародного грантового проєкту. Тому настільки важливо, що його слухачі, зокрема здобувачі освіти ЗНУ, у результаті навчаються створювати дієві бізнес-моделі.
Наступний кейс-трерінг було присвячено медіаграмотності, як вимозі сучасності. Його провела експертка та тренерка з медіаграмотності, доцентка кафедри української літератури ЗНУ, учасниця проєкту «Erasmus+ JMM EUSECRET» Ірина Бакаленко.Під час інтенсиву дізнались не лише про базові теоретичні поняття, пов’язані з медіаграмотністю й інформаційною гігієною, а й виконували цікаві вправи, щоб закріпити одержані знання. Після виступів представниць Запорізького національного університету – учасниць проєкту «Erasmus+ JMM EUSECRET» – обговорили всі проблемні питання.Так само зацікавив виступ власниці культурно-мистецького центру «Поліська хата» (с. Городське, Житомирська область), членкині ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Інни Величко про становлення, сьогодення та перспективи розвитку в майбутньому її центру.
Кінцевим підсумком заходу стала інтерактивна креативна вікторина «Сільський туризм» із призами від проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» та його партнерів. А також креативна співпраця у робочих групах по генеруванню власних ідей для розвитку туризму. Наприкінці дводенного заходу відбулося під керівництвом доцентки кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, координаторки проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Наталі Венгрської обговорення результатів низки тренінгів та навчальних онлайн-екскурсій. Надали рекомендації щодо створення кластерів та креативних мереж сільського туризму на основі співпраці бізнесу, територіальних громад, наукових установ, бізнес-інкубаторів та представників державної влади. За результатами дводенного онлайн-тренінгу було отримано сертифікат та призи за отримане друге місце у вікторині "Сільський туризм".
Вчуся, щоб навчати інших!

Фотографії до матеріалу